Giydirme Cephe Sistemleri

Giydirme Cephe Sistemleri

Kapaklı Cephe Sistemi

Dış cephede kapak profilleri kullanılarak şeffaf ve modern bir cephe strüktürü yaratılması amacıyla  tasarlanan grid yapılı giydirme cephe sistemleridir. Sistem, çok farklı iç ve dış tasarım özellikleri sayesinde, istenilen mimari konseptlerin yaratılmasına imkân verir.

Silikon Cephe Sistemi

Silikon cephe, dış yüzeyinde ince birleşim çizgileriyle bölünmüş kesintisiz cam cephe görüntüsü elde edilen bir yöntemdir. Cam paneller arasındaki sızdırmazlık çift fitil veya özel silikon cepheleri ile sağlandığından, panellerin arasına tam yalıtım sağlanmış olur. İstenildiğinde seçilen herhangi bir cam panel dışardan hangisinin açıldığı belli olmaksızın gizli kanat haline getirilebilir ve silikon cephe ile cam panellerin bitim noktalarına isteğe bağlı Kompakt laminant veya kompozit panel uygulamasıyla mimari projelerinize zenginlik ve şıklık katmaktadır.

Kasetli Cephe Sistemi 

Strüktürel alüminyum cephe sistemi, yapısı doğrultusunda  kapak profilleri kullanılmayan cephe sistemidir. Strüktürel silikon ile yapıştırılmış  cam yüzeyler ile şeffaf ve modern bir cephe strüktürü yaratılmaktadır.

Yarı Kapaklı Cephe Sistemi

Yarı kapaklı sistemler sadece yatayda veya düşeyde kapak profili kullanılarak, mimari açıdan yatay ve düşey hat etkisinin oluşturulduğu cephe sistemleridir. Sistemler talep edilen performans değerlerine göre geliştirilebilmektedir.

Proje Görselleri